Hledáme obchodníka pro region severní Moravy (Ostravsko)

Nabídka práce pro region severní Moravy (Ostravsko)

Hledáme obchodníka pro region severní Moravy (Ostravsko) v oblasti prodeje a pronájmu kancelářské techniky a služeb, zejména tiskových, kopírovacích a skenovacích zařízení.

Náplň práce:

  • vyhledávání nových obchodních příležitostí a péče o stávající klientelu
  • prezentace naší společnosti, služeb a nabízených produktů
  • jednání se zákazníky, zjišťování potřeb a návrhy řešení
  • zpracovávání nabídek a vedení obchodních případů
  • spolupráce se servisním oddělením

Požadujeme

  • vyzrálou osobnost s obchodním duchem a alespoň 2-letou praxí
  • vzdělání středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
  • znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook)
  • řidičský průkaz skupiny B
  • základní znalost angličtiny
  • schopnost a ochota učit se novým věcem
  • samostatnost, zodpovědnost a aktivní přístup
  • příjemné vystupování a skvělé komunikační dovednosti

Nabízíme

  • zázemí stabilní české firmy působící v oboru již téměř 30 let
  • sílu největšího a nejvýznamnějšího partnera značky Canon v ČR
  • různorodou práci v příjemném kolektivu
  • zaškolení a pravidelná odborná školení
  • práci na plný úvazek na pracovní smlouvu
  • služební automobil, notebook, mobilní telefon
  • fixní plat a motivační finanční ohodnocení na základě dosažených výsledků
  • firemní benefity

V případě zájmu o tuto pozici zašlete životopis na: latal@vdc.cz

DOTAZ NA PRODUKT